Pomsta Židů: Zabíjeli jsme nacisty jako vši

vrahPo tzv. holocaustu měla přijít odplata – třeba i podobných rozměrů. Tak si to aspoň představovali někteří přeživší Židé. S nejkrutějším záměrem přišel židovský básník a partyzánský velitel Abba Kovner, který za války operoval v okolí litevského Vilniusu. Chtěl otrávit pitnou vodu pro celá německá města.

To byl jeho plán A. Podle plánu B měli být pomocí jedu zlikvidováni aspoň příslušníci SS, internovaní v táboře Langwasser u Norimberku.

Podle zpravodajského serveru http://www.20min.ch to vypadalo, jako by Kovner chtěl potvrdit nejhorší antisemitská klišé. Ve středověku byli totiž Židé obviňováni z trávení studní a z jiných zrůdných činů, více zde.

Plán A ale nevyšel – údajně kvůli Haganě. Tak se jmenovala tajná židovská armáda, která operovala v Palestině za vlády Britů a po vzniku Izraele (známá svým brutálním přístupem k původním obyvatelům Palestiny). Její předáci prý nechtěli, aby masová vražda vrhla stín na vznik židovského státu. Když Kovner opouštěl Palestinu, kam přijel, aby si obstaral jed na obyvatele Hamburku a Norimberku, zatkli ho.

Kovnerovi stoupenci ze skupiny Nakam (Pomsta) se potom pokusili otrávit aspoň internované příslušníky SS. Ale ani to nevyšlo: jedu bylo málo a tak dvě tisícovky vězňů v táboře Langwasser zažily místo bolestivé smrti jen nepříjemné žaludeční potíže.

„Úspěšnější“ byli příslušníci Židovské brigády v britské armádě: podařilo se jim zavraždit přinejmenším stovku a podle některých odhadů až 300 nacistů. To vše bez jediného soudu.

Někteří příslušníci brigády operovali po skončení války v malých skupinách na území Německa, Itálie a Rakouska. Pro zabíjení nacistů je tajně verboval Chaim Leskow, pozdější šéf generálního štábu izraelské armády, a Meir Zorea, který se stal izraelským generálem!

Příslušníci těchto jednotek volili podstatně jiný přístup než Kovner. „Nechtěli jsme žádnou slepou pomstu. Chtěli jsme dostat viníky,“ obhajuje se bývalý člen těchto komand Chaim Miller, který po válce působil na jihu Rakouska. Celá akce také dostala označení Din, tj. Rozsudek.

Nalezení nacisté ale nekončili před soudem. „Ve skupinkách po třech jsme se je tajně vydali hledat. Nejdříve si mysleli, že mají co do činění s britskou vojenskou policií. Byli v šoku, když jsme jim později ukázali Davidovy hvězdy. Ale to už pro ně bylo pozdě. Odvedli jsme je do lesa na italské straně hranice, asi půl hodiny jsme je „vyslýchali“ a pak jsme jim vysvětlili, že zaplatí. Zůstali v tom lese navždy,“ řekl Miller, který se prý podílel na řadě takových vražd.

Když britské velení zjistilo, co část Židovské brigády provádí, převelelo celou jednotku do severního Německa, aby tomu učinilo přítrž. Nezačalo ani s vyšetřováním těchto vražd.

Brit Morris Beckmann, autor knihy Židovská brigáda, ale tvrdí, že i přesto pokračovala operace Din ještě dlouho po válce – údajně až do roku 1960.

V té době prý bylo zavražděno 1500 nacistů. „Nejdříve jsme jim vpálili kulku do hlavy. Pak jsme je holou rukou uškrtili. Zabíjeli jsme je tak, jak lidé rozmačkávají vši,“ řekl prý Beckmannovi Meir Zorea.

O celkové sérii židovské pomsty se vedou dohady. Objevují se další a další spekulace o židovské nadřazenosti, kterou dokazují podobné akce, jako akce Din.

Téma židovské pomsty na nacistech ožívá nyní kvůli filmu Hanebný pancharti režiséra Quentina Tarantina, který zpracovává podobný námět.

„Nevím, proč jedni, kteří zpívají a hrají o svých názorech, jsou odsuzováni na několik let tvrdého vězení a jiní mohou legálně zabíjet tisíce lidí! Je to výsměch!“ vyjádřil se k tématu nezávislý politický komentátor Karel Š.

Reklamy

104 komentářů

 1. Go Jude go!

 2. taky se divím, ale oni jsou přece vyvolený národ, oni můžou všechno 😀

 3. walkers: myslíš jako do plynových komor to jsem u tebe nečekal 🙂

 4. to sas:
  Plynové komory? Na stránkách hnědosocanů se o tom hodně diskutuje. Ty si nemyslíš, že to je výmysl? To jsem u Tebe nečekal.

 5. walkers:já v ně musím věřit .Kolik jich bylo 6mil raději 8mil,kurva ať máš radost.

 6. To nie je nic nove… nie je jednoduche prehltnut vlastnu pychu. A vobec to nie je jednoduche ak ste vychovavani ako vyvoleni a bohom opatrovani. A z nicoho nic, z jasneho neba vas najvzdelanejsi narod oznaci za skodnu a bakterie. Je jednoduchsie zamerat sa na pomstu ako porozmyslat, ze nie vsetko sa udialo na zaklade patologie.

 7. Doporučuji knihu „Oko za oko“.Autor John Sack(sám Žid) v ní popisuje,jak Židé po druhé světové válce zakládali v Polsku koncetrační tábory,kde vybíjeli tisíce Němců,i žen a dětí.Židovská pomstychtivost,krutost,nenávist,a brutalita se táhne jako nit napříč celou historií,nelítostným vyhlazováním biblických národů počínaje,přes ukřižování Krista, masakry na Krétě,masakry tisíců Peršanů,carské rodiny a tisíce nevinných Rusů v SSSR až po genocidu Palestinců konče.Jak směšně a lživě působí na člověka aspoň trochu obeznámeného z historií propaganda systému líčící Židy jako mírumilovný národ!

 8. A po všech těch krutostech a zločinech,jichž se dopustili,oni ještě mají tu odvahu a drzost nám přednášet o Holocaustu?!

 9. ….již moje babička mě před mnoha léty varovala(…a byla to velice moudrá žena), -“ na cigaňa a žida si synku davej vělkeho bacha“……..a to prožila obě světové války,s problematikou cikánů a židů měla své skušenosti.Až do své smrti urputně obhajovala národní ČEST čechů a moravanů.To,co se dnes „učí“ jako -jediný daný koncept“ je v rozporu s poznatky obyčejných lidí tehdejší doby.
  Panzerfaust,- plně s Tebou souhlasím.

 10. Bohužel,židovským lžím dnes věří většina světa!

 11. bad:A je naším svatým posláním šířit pravdu o židovstvu!

 12. Tohle slysim prvne. Videl jsem to na lidovkach. Sem me privedly odkazy z diskuze. Google zadnou knihu oko za oko nevyhleda. Myslim ty tabory v Polsku. To asi cesky nevyslo. Prekvapilo me to. Je to vubec pravda? To by prece muselo byt vic zname.

 13. Roman:Vyšlo to u nakladatelství Votobia.Podobně jako jiné židovské zločiny je i toto tabu.

 14. To je nejakej odkaz do knihovny. Votobia to v nabidce nema. Jaktoze to je tabu, kdyz o tom ta knizka je a pisou o tom LN? Nebo myslis neco jinyho? Tys tu knizku koupil kde?

 15. Roman:Já ji sehnal v antikvariátu.Jak říkám,většina židovských zločinů je v dnešní době tabu.

 16. a to uvidite kolko ten novy film od Tarantina o nackobijcoch dostane oskarov to bude sabes 🙂

 17. Tak to asi nesezenu. To by musela byt velka nahoda.

 18. Myslis ten film Pancharti? No prave kvuli nemu sem se ptal. Prekvapilo me to. Fak to slysim prvne. Ale zase se moc nedivim. Kdyz treba nekomu nemci zabili rodinu. Tak zase aby jim to jen tak proslo. Ale zase uz bylo po valce. Mela to resit police. Jestli ale nejaka byla.

 19. Roman:Jenže problém je ten,že Židé vraždili,pronásledovali a nenáviděli již stovky let před válkou.A dělají to i dnes.

 20. Jak pronasledovali pred valkou? Jako koho? Dyt nemeli ani zem. Tu dostali az pak. Po valce. A tohle je po valce. Tam snad to bylo naopak. Ted vedou valky. V palestine. Ale tenkrat to nemohli. Dyt jak by nekoho pronasledovali.

 21. Roman:Tak třeba již ve starozákonní době zmasakrovali spousty národů,i později(Kréta,Peršané),v sovětském svazu většina komunistických vrahů a zřizovatelé koncentráků byla židovského původu(pojednává o tom i A.Solženicyn v Souostroví Gulag) atd.,jsou toho plné dějiny.

 22. Kto cital knihu Zidovska brigada, toho Tarantinov film neprekvapil. Akurat ta udesna rozkos, s akou Zidia zabijaju Nemcov ma prekvapuje. Vzhladom na Tarantinove predosle snimky si to neviem presne zaradit, ci toto este spada pod tzv. ‚umenie“, alebo je to nejaky odkaz svetu, ze takto dopadne kazdy, kto IM skrizi cestu a plany. V suvislosti s priznanim Chaima Millera ma napada zaujimava paralela s Johnom Demjanjukom, ktory sice svoje udajne zlociny popiera, ale aj tak je postaveny pred sud a Chaim Miller ich priznava, no nic sa nedeje. A je uplne jedno z akych pohnutok tie zlociny spachal…

 23. Tarantino neni normalni. Ve vsech filmech ma zabijeni. Ale s tym starym zakonem tomu moc neverim. Nevim jestli ste verici. Ale dyt tam je napsano ze nemas delat co sam nechces. A zidech se tam pise dobre. Tenkrat asi bojoval kazdej s kazdym. To s tim zabijenim nemcu me prekvapilo. Ze ale nemci zabili spousty lidi je pravda. takze to neni az tak nespravedlivy.

 24. bastard: http://www.csfd.cz/film/117077-hanebny-pancharti-inglourious-basterds/
  Koukni sem, tady je dukaz jak se to lidem moc libi…debilita lidi, co jinyho.

  Jinak peknej clanek je i zde. Rec je tam prave o tom filmu.
  http://nassmer.blogspot.com/2009/09/pomsta-na-nemecku.html

 25. Romane nějak ti nevím oč ti jde ? Jestli hledáš pravdu v těchto diskuzích tak ji „celou “ nenajdeš . Jestli to myslíš vážně doporučuji návštěvu webu Planetaopic a podobně . Ovšem tvůj nástup se zcela evidentně kryje s ústupem jistého individua . Jestli se pletu tak se omlouvám 🙂

 26. Roman:No nevím zda jsi naopak ty četl Starý zákon.Dt,7(židovský Bůh Jehova nabádá Židy) :“Když pak tebe uvede Bůh tvůj do země,do kteréž ty již vcházíš,abys vládl jí,a vyplení národy mnohé od tváří tvé,Hetea,Gergezea,Amorea,Kananea,Ferezea,Hevea a Jebuzea,sedm národů větších a silnějších než jsi ty,a dá je Bůh tvůj tobě,abys je pobil,jako proklaté vypleníš je,nevejdeš s nimi v smlouvu,aniž slituješ se nad nimi.Nikoli,nespřízníš se s nimi,dcery své nedáš synu jejich,a dcery jejich nevezmeš synu svému.Ale raději toto jim učiňte:Oltáře jejich zbořte,modly jeji stroskotejte,háje také posekejte,a rytiny jejich ohněm spalte.“

 27. Roman:Mám pokračovat dalšími příklady ze SZ?

 28. Pf už nemusíš . Já myslím že to pochopil 😉 mno nechám se překvapit .

 29. Sem tu nahodou nasel odkaz. Na lidovkach byl clanek o tomhle komandu. Zase tak me to moc nezajima. Dival jsem se nahore je odkaz Kdo jsme? atam neni nic napsano blizsiho. S tim starym zakonem jak pisete vy ste nejaky verici? Ale to mi nevadi. Ja se jen chtel zeptat co tom je kde napsane. Dik za tu knihu oko za oko podivam se kde by se dala najit.

 30. Ich:chtěl jsem to taky nějak tak napsat s tím Romanem jestli chce se o něco zajímat ať se podívá na nějaké NS stránky nebo ať si přečte diskuzi u témat které ho zajímají a udělá si svůj názor,ale né pořád do kola jestli měl někdo na něco právo nebo ne apod.Je to zajímavé jeden skončí druhý (ten samý)začne. 😦

 31. Roman: pokud se chces dozvedet neco do zacatku o zidovstvu muzes zkusit tyhle knihy

  http://www.kontingent.cz/?q=detail/6/moje-probuzeni

  nebo

  http://knihy.abz.cz/prodej/nedotknute-ni-pribeh-jednej-knihy-co-sa-skryva-za-pokusmi-o-umlcanie-jednej-knihy

  to jen pro zacatek a uvod to problematiky z uhlu pohledu ktery nikdy neuvidis v TV ani te nenauci ve skole …

  GEGEN NWO
  GEGEN ZIONISM

 32. Něco o židech
  Každý Žid se musí snažit zničit vše co se týká křesťanské víry a všeho, co jí slouží.
  Židé jsou si vědomi, že jejich náboženské zákony jsou silně namířeny proti křesťanům a proto zakazují studii Talmudu, aby gojímové se o jejich nepřátelských úmyslech nedozvěděli. Kdo však neuposlechne, ten si podle nich zaslouží smrt, jak to stojí psáno v židovském originále.
  Pochybuji, ze existuje jiné náboženství naplněné takovým povýšenectvím nad jiné národy světa a takovou nenávistí ke všemu nežidovskému (a zvláště křesťanskému), jak je toho dokladem právě náboženství židovské. Našel jsem pár citátů z Babylonského Talmudu (pro ortodoxní Židy je prozrazení necensurovaného textu křesťanům hrdelním zločinem) :

  1) Každá židovská duše je bohu milejší a příjemnější než všechny duše jiných národů světa, jejichž duše pocházejí od ďábla a jsou takovými dušemi, jako mají zvířata.
  2) Tak jako lidé stojí nad zvířaty, tak i stojí Židé nad všemi národy země. Jen národ vyvolený je hoden věčného života, všichni ostatní národové jsou podobni oslům.
  3) O slavnostech je dovoleno připravit poněkud více jídla pro psy, nikoli však pro nežidy, neboť Židé jsou povinni nechat psy žít, nikoli však nežidy. Darovat maso nežidovi není dovoleno, ale je lépe hodit je psům, neboť pes je lepším než nežid.
  4) Bůh stvořil akumy [ tj. nežidy] v podobě lidské, poněvadž byli stvořeni jen k tomu, aby dnem i nocí sloužili Židům a nepřestávali na této službě a nebylo by důstojno pro knížete [ tj. Žida] aby ho obsluhovalo zvíře v podobě zvířecí, ale jistě v podobě lidské.
  5) Tak učíme : Gojímové, pastýři a loupežníci [ tj. všichni nečistí] nemají být vytahováni z jámy když upadli do nebezpečenství, ale mají být zničeni a usmrceni a strčeni rukou do jámy, aby zhynuli.
  Rabín Alahu k tomu pravil : Kdyby se tam nalézal žebřík, pak ho seberte a řekněte, že musíte svého syna snést se střechy.
  6) Všichni gojímové [ tj. dobytek, nežidé] jsou dětmi nečistých a jsou hodni jen toho, aby byli vyhubeni.
  7) Okradení proselytových [ proselyta – ten, kdo přestoupil na židovskou víru] dědiců při dělení pozůstalosti, jakož i okrádání proselytů samotných, je dovoleno. Doporučuje se rozdělení jmění proselyty který zemřel, mezi židy ; když by zemřel před velikonocemi, tedy až po nich, až když není obavy, že jednají podvodně a získávají cizí jmění.
  8) Řekne-li někdo, přísahám, že nebudu ničeho požívat od neobřezaných, pak je mu dovoleno požívat všecko od neobřezaných Židů a zakázáno všecko od obřezaných nežidů. I Žid, je-li snad neobřezán, je vyšší bytostí než obřezaný nežid.
  9) Nepozdravujte nežidy ani o jejich svátcích. Nežid nesmí být o jeho svátku navštíven a pozdraven, je-li však potkán na ulici, pak budiž pozdraven lenivým rtem a těžkopádně.
  10) Proklet budiž Haman a všichni akumové, požehnán budiž Mardochej a všichni Židé.

 33. Co mi pisete ze se ptam dokola to neni snad nic spatnyho.

 34. Aha dival jsem se na ten odkaz od cerw a to je nejaka kniha jako Mein kamf tam pisi. To se mi nelibi tohle propagovat. ja myslel nejaky knizky z historie . treba jak jsou dokumenty a tak.Tohlne. A to nabozenstvi v tom, taky nevim. Mejte se.

 35. Roman:To zda jsem či nejsem věřící není důležité a není předmětem diskuze,jen jsem ti uvedl příklad ze SZ.Ty knihy co ti poradil cerw jsou výborné,zvláště ta první,“Moje probuzení“ od pana Davida Duka.;-)

 36. Roman:Nemyslím že by Moje probuzení bylo Mein kampfem.Autor v něm pouze uvádí fakta.Nic víc,nic míň.Jak můžeš odsuzovat knihu na základě autocenzury?Jsi-li svéprávný,nejdřív dílo přečteš a pak sám svým selským rozumem zhodnotíš.

 37. Lazňátor:Ty výňatky z Talmudu mě zaujali,hoď odkaz na zdroj,ze kterého čerpáš.;-)

 38. ten blbec co napisal o mojom prebudeni ze je mein kampfom novej doby ako je v uvode Dukovej knihy,necital ani mein kampf ani moje prebudenie 🙂 ale mozno to tam je aby to uznali za koser knihu

  a ja som mal nick bastard v dobe ked mal Tarantino este nosnu prepazku 😀 holt kokes robi diery do gebule,on sice nikdy nemal problem vo filmoch propagovat drogy a multiculty ale tymto to posral na plnej care,to zas bude nadrzanych hubitelov a bojovniko pseudospravedlnosti,nevadi aspon bude na kom trenovat 🙂

 39. Panzerfaust: S tím výkladem starého zákona bych byl opatrnější. Ty národy, které byly vyjmenovány, tak to byly zpravidla pouštní kmeny, něco, jako dnešní beduíni nebo tuaregové. Jsou to víceméně ty kmeny, které geniální teolog Mohammed sjednotil v prvním století a nastolil Islám, jako takový.
  Boha, jako takového(tzn.pouze jediného a pravého) ze všech těchto národů poslechla pouze Mojžíšova „tlupa“. Pod taktovkou Mojžíše přestali uznávat jiné bohy a různé pohanské pozlátka. O různých rituálech a rituálních vraždách nemluvě.
  O tom samém se jednalo i ve vstahu k manželství a jakému koliv zbližování s primitivama u kterých byl incest a podobné fekálie na denním pořádku. Zde bych chtěl taktéž poukázat, že přišel čas, kdy je dovolena pouze „jedna“ manželka. Sociální základ rodiny atd. Což třebas Islám do dnešního dne nemá.
  Zde mám na mysli židy, kteří byli praví a věrní. Ti, jimž se podala pomocná ruka a oni ji přijali.

 40. Záměrně udávám tlupa a kmeny, jelikož Mojžíš, 11 bratrů, 9sester, 5 kop dětí, 25koz, 2 býky a 56 slepic, nelze označit za národ.

 41. Seveřan:Ale ono je tam více takových příkladů,např.vyhlazení města Sichem,molochy atd.V tom Dt,7 to pokračuje veršem 6:“Nebo ty lid svatý jsi Hospodinu Bohu svému,tebe vyvolil Hospodin Bůh tvůj,abys jemu byl lidem zvláštním,mimo „všecky“ národy,kteříž jsou na zemi.“ Z toho vyplývá,že se nejedná jen o ty vyjmenované pouštní národy,jak píšeš.;-) A dále,jak pokračuje verš 14:“Požehnaný budeš nad „všecky“ národy….“.

 42. Mrzí mě, že mnoho lidí odmítne knihu Moje probuzení, jen pro nějaké blbé kecy kolem. On je radikální Duke, ale přeci jen se mi líbí, že je mnohé schopný přiznat. A čerpá často z židovských časopisů, které jsou určeny právě do rukou Židů (jako Talmud). V tomto případě nemusí dostat vždy do rukou pravdu, ale zjišťuje, že pro mnohé Židy platí ten dvojí metr ,,My máme právo na identitu, vy se naučte respektovat multikulturu,,. A sám píše, ověřte si vše. Nepotrpí si na polopravdy, píše jen to, v čem si je jistý, i proto se u něj člověk nedočte mnohé koniny, co si vymyslí někteří NS (to neberte kluci jako urážku). Dokonce na začátku knihy MP (nikoli MK:)) píše, že má sám indiánské kořeny, což je víc než obdivuhodné, na bílého nacionalistu, že to přizná.

  …mimochodem, před létem jsem si psal maily s Achabem (anonymní, bohužel, bohudík) a když jsem mu psal o Židech a a o tom, co udělali, tak mi řekl moudrou odpověď (ale teď to nemyslím jako ironii): ,,Židé jsou lidé.,, Tím chtěl říci to, že i Židé mají lidské slabiny to, že některé slabiny jsou dány judaismem jsme nerozebírali. Ale já přemýšlel, že s ním budu zas někdy diskutovat na téma ,,I náckové jsou lidé,, jelikož mi z toho všeho vyplynulo, že se mu nelíbí účelová kritika Židů (zkrátka né všichni Židé si ji zaslouží), ale to co dělá on je účelová kritika Nás a hlavně propaganda…

 43. Pt: Ještě jednou, v té době se „národy“, jako takové tvořily. Geograficky ani neexistovaly, byly to stále ještě kmeny. Kolikrát jich nebylo více, než pár stovek(takže o národu nemůže být ani řeč). Nechci Tě poučovat, ale zkus o tom něco přečíst v nějakém rozumném kodexu vůči koránu. Skutečně to byl až Mohammed, který tebou vyčtené přeživčí kmeny sjednotil.
  Kmenem zvláštním byli, protože až na pár čistek, co provedl Mojžíš, svorně se modlili k jednomu Bohu. A uznávali jednoho boha. Nestavěli mu zlaté sochy atd.atd.atd. A on je za to po právu miloval. ….takže proč bych někomu nepožehnal? Ty by jsi jim na jeho místě nepožehnal???
  Ano, byli požehnáni nad všecky „národy“, protože ho na rozdíl od všech ostatních „národů“ uznali….už to chápeš???

 44. Seveřan:Chápu to tak,že dle tvého názoru byly právem nazýváni „vyvoleným“ národem.A co město Sichem?Jeho obyvatelé s nimi chtěli žít,mísit se,tvořit jeden lid,sdílet stejnou víru,být s nimi v přátelství a přesto byly po zákeřné lsti do jednoho vyvražděni,včetně žen a dětí?Co ty otřesné morální svinstva,jichž se Židé v SZ dopouštěli?Skutečně je Bůh měl právo milovat a povýšit nad ty pouštní kmeny?

 45. Pf: Já neomlouvám, židovské zločiny v historii, současnosti ani budoucnosti, jen nemíni přihlížet tomu, že se míchají hrušky a jabka. Co se týče morálky v době o které se bavíme, tak ani smykem kamaráde. Jsou vykopávky, kde lidské kosti(s té doby) mají řezy po nástrojích, tzn.rituální vraždy spojené s kanibalismem. Takže prosím Tě už nic o přátelství a sdílení atd. Mnohé národy za své systematické pohanství a spíše nenávist a pohrdání Bohem jsou v Bibli označeni za zvířata, tak to prostě je. Stejně tak Ježíš řekl:..súl, která nemá chuť , musí být zašlapána do země…
  Ty, když chceš žít v čísté a bílé Evropě, tak se nechováš povýšeně nad národy??? Jak Ty osobně se díváš na cikány a negry??? Bereš je na stejnou úroveň???…nebo si chceš hrát na svém písečku???

 46. Panzerfaust:Ano,chci žít v bílé Evropě a jsem přesvědčen o nerovnosti ras,jenže jde o ten fakt,že Židé a šábes-gojim mne za toto mé myšlení označují za zrůdu a zločince,upírají mi něco,co sami dělají a já narozdíl od Židů si nepřeji vyhlazení žádné rasy,pouze chci rasovou segregaci,chci bílou Evropu,toť vše.

 47. To bylo tobě Seveřane.Já chci bílou Evropu.Zároveň říkám,ať je Afrika černá,Asie žlutá,ať každý žije ve svém a mezi svými.Ale jde o fakt,že Židé mě označují za zločince za něco,co oni sami již od dob SZ pro sebe chtějí.O to jde!

 48. Pf: Ještě na úplné dokreslení je třeba uvést, že od Mojžíše uplynuly stovky let a s kmene se stal národ. Boha mnozí nemilovali a jen kupčili, obchodovali a prováděli lichvu. Proto na ně přišlo mnoho Božích ran(pokud Bibli čteš, tak se to dočteš). Bůh už jich měl dost a proto nejprve „poslal“ Jana Křtitele a následně přišel ten, o kterém to bylo předpovězeno a přislíbeno, že přijde. Židé si velmi špatně vyložili pojem „vyvolený“ a myslí si, že jsou nedotknutelní a to ve všech směrech. Realita je však taková, že Ježíšem opovrhli, přiblili jej na kříž, apoštolové se rozprchli, Petr přišel do Evropy a nastala nová epocha-křesťanství, jako univerzální záležitost. Jednoduše řečeno Bůh skrze Ježíše „vyvolenost“ nabídnul všem, kdo ho uznají a budou ho „milovat“. K židům už nepromlouvá, ale věří že se navrátí. To se, ale asi už nestane, jelikož většina nevěří…a naprosto před Bohem dala přednost mamonu a zcestným ideologiím(MMF, komunismus, illuminátoři, růzdné žido-lóže atd.)
  Ano, i já chci bílou a pro křesťanskou Evropu. Co si myslí zaslepení a židé mne osobně vůbec nezajímá. Můžou mě nazývat, jak chcou. Moji pravdu a přesvědčení nezlomí.

 49. bude potopa 🙂

 50. „Boha mnozí nemilovali a jen kupčili, obchodovali a prováděli lichvu. Proto na ně přišlo mnoho Božích ran(pokud Bibli čteš, tak se to dočteš). Bůh už jich měl dost a proto nejprve “poslal” Jana Křtitele a následně přišel ten, o kterém to bylo předpovězeno a přislíbeno, že přijde. Židé si velmi špatně vyložili pojem “vyvolený” a myslí si, že jsou nedotknutelní a to ve všech směrech.“

  Jsem zidovskeho puvodu a pohrdam nacky…nicmene uznavam, ze tohle je bohuzel pravda :-(.

  Jinak co se tyce zidovskych zlocinu – napachali Zide vice zla nez Nemci? Nez Britove, Francouzi, Rusove, Turci, Arabove, Spanele, Americane, Cinane, Japonci, Mongolove, etc. etc.?

 51. „Já chci bílou Evropu.Zároveň říkám,ať je Afrika černá,Asie žlutá,ať každý žije ve svém a mezi svými.“

  Tahle vize je dnes uz pouha utopie. Kdyby Hitler nerozpoutal valku, tak by dnes Evropa mohla byt rasove cistsi…

 52. „Židé“ měli dostat už dávno svůj stát,koneckonců Německo po dohodě s Francií a Polskem jim nabízelo Madagaskar (mimochodem opravdu kus nádherné země,holt arijci byli vždy velkorysí) a stahnout se z celosvětové diaspory a byl by klid.Jenže to by znamenalo začít se starat sami o sebe a to po všech stránkách a ne žít z parazitismu,lichvy a špinavých intrik v lůně HOSTITELSKÝCH národů.Bylo by potřeba začít stavět,pěstovat,chovat a starat se,ne jen šmelit,vydírat a byrokratit.Nebylo by komu prodávat,komu půjčovat a koho vydírat.Což by znamenalo s největší pravděpodobností fyzický zánik tohoto etnika.Protože to zkrátka nesvedou.Židovský mozek bez arijských rukou zemře..Jako cikáni,ten samý bastardismus a ubohost.Jen rozdíl v IQ z nich nedělá si rovné..

 53. Daniel:To je nesmysl,jsou to právě Židé,kteří razí a podporují liberalismus,multikulturalismu,internacionalismus atd.,aby neexistovala národní hrdost a pospolitost,čímž zmizí ze světa antisemitismus,jak s oblibou tvrdí.Já myslím,že právě opak je pravdou.Ano,myslím si že Židé a jejich destruktivní nauky a názory(bolševismus,feminismus,materialismus,kapitalismus,liberalismus,potratářství,pornografie etc.) způsobily mnohem více zla než tebou zmiňované národy.

 54. Kostroun: jo jasne, jeste mi prosimte zopakuj, ze jsme vlastne sikmooci kocovni tatarsti chazari :-). Najdi si divku.

  Panzerfaust: pornografie je zidovsky vynalez? Hm a myslis, ze nebyt Zidu, tak pornografie neexistuje? Mimochodem, ty ses nikdy nedival na porno? Bolsevismus (neztotoznovat s marxismem) a feminismus taky nejsou tak docela zidovskeho puvodu, ale tady je alespon mozne o tom polemizovat, protoze hodne prednich bolseviku a feministek bylo zidovskeho puvodu. Kazdopadne ty dalsi veci (mat., kap., lib., pot.) rozhodne Zide nevymysleli. A kdyz jsme u toho, podivej se na predni masove vrahy v dejinach – Hitler, Stalin, Mao, Pol Pot…nikdo z nich nebyl Zid a nikdo z nich rozhodne nebyl rizen Zidy (ani Stalin). A pokud se budeme bavit na urovni nabozenske, tak si nekdy precti neco o tom, jakych prisernych masakru se v historii dopustili krestane a to ve jmenu viry.

  Jinak samozrejme tve nazory jsou zcela zcestne, nicmene jeste ke II. sv. valce: kdyby diky Hitlerovi nezahynuly desitky milionu tak by na tom Evropa byla rozhodne rasove lip.

 55. …mimochodem jak to tady po vas ctu, tak ziskavam dojem, ze jsem nekde na foru krestanskych konzervativcu…ale tihle lide se vas samozrejme stiti. Mate plna usta konzervativnich hodnot, ale kdo z vas je dodrzuje? Odhaduju, ze malokdo az nikdo – nemate na to.

 56. K samotnemu clanku: neschvaluji to, ceho se ti mstitele dopousteli, ale holocaust bych prece jen povazoval za polehcujici okolnost. Nemci (a Rusove) se dopustili nesrovnatelne vetsich zverstev a svou trochou do mlyna prispeli i Cesi (viz divoky odsun…tehdy Cesi Nemcum napr. vypichovali oci nebo je upalovali zaziva).

 57. všichni – „kdyby diky Hitlerovi nezahynuly desitky milionu tak by na tom Evropa byla rozhodne rasove lip“…… – všiměme si jisté argumentační,slovosledné a vyjadřovací podobnosti s včera „zahynuvším“ Walkersem – že by náhoda?!Nemyslím…Klasická „židovina“ – dveřmi ho vyhodíš,oknem se Ti vrátí.

  Daniel – díky,dívka už si našla mne… 🙂

 58. Kostroun: ne, urcite ne. S tim Walkersem nemam nic spolecneho – verte, neverte. At to posoudi kazdy sam, co k tomu rict…

  Hm, divka te sbalila, rikas. Takze jsi nesmely submisiv a konecne se nad tebou nejaka slitovala a ujala se te…to mas tedy slusne naslapnuto k tomu stat se podpantoflakem. Chlapce statecny, nepotrebujes utratit?

 59. Daniel – to víš,když nejde Mohamed k hoře,musí hora k Mohamedovi,Vy nemáte nějaký podobný příměr,třeba s Mesiášem??

  Ale jestli nám chceš ukázat jaký si kanec a Sára už Tě nebaví,tak jsem Ti našel „kočičku“ na kterou už musíš být opravdu smělý svůdník,posuď sám!
  A ještě je to multi-kulti parádička pro média!
  http://www.sport.cz/ostatni/atletika/156058-semenyaova-je-podle-testu-hermafrodit-nema-vajecniky-ale-varlata.html 😀 😀

 60. Dej pokoj, ja uz jenom chodim na ryby a vecery travim pred televizi prikryty dekou. Jsem uz starsi pan. A ani nahodou nevlezu na nekoho kdo je silnejsi a chlupatejsi nez ja.

 61. Ale hlas má „holka“ jako zvon… 😀 Za banán Ti zabasuje Kecala z Prodané nevěsty lépe než Luděk Vele z národního…teda pardon z multi-národního.. 🙂

 62. Daniel:Stalin,Mao,Pol pot,skutečně nebyly Židé,oni se jen inspirovali bolševismem,jež vytvořili a v drtivé většině řídili Židé.Materialismus,jeho čelní představitelé a šiřitelé opět Židé(Marx,Freud,Fromm),potratářství,téměř všechny potratářské kliniky v USA provozují a řídí Židé,jejich dominanci v kapitalismu snad nemusím zdůrazňovat.Jinak co se týče II.ww,jak píšeš že díky Hitlerovi zemřeli milióny,tak to už je tvá osobní interpretace.PS:Jak se cítí příslušník „národa“,který všude,všichni a ve všech obdobích nesnášeli a neměli rádi?;-)

 63. Kostroun: mym hobby je tvorba elektronicke hudby. Zkusim hlas toho atleta nasamplovat a vyuzit jako basovou linku. Diky za tip.

  Panzerfaust: s dovolenim preskocim ta uvodni naci dogmata a odpovim na tvou otazku – nemam s tim problem, ja jsem na svete primarne sam za sebe, ne za nejaky narod. Zide jsou sice neoblibeni (elita – i „arijska“ je vsak cti), ale konkretne me maji lide radi (troufam si rici). A to je pro me podstatne. Totez se tyka napr. i me rodiny…nevim o tom, ze by nekdo z nasi rodiny nekomu neco ukradl nebo nekomu ublizil. Muj otec (jiz 5 let bohuzel neni mezi nami) byl (zatracene dobrej) chirurg a zachranil mnoho (arijskych) zivotu. Mama doktorka, sestra doktorka, bratr uci na CVUT – zadni lichvari, kupliri, smelinari nebo obchodnici s hazardem. A priznavam, ze mne vzdy rozesmutni, kdyz si napr. od zdejsi elity naroda prectu, ze jsme paraziti, svine, vyderaci, podvodnici a stitime se poctive prace.

  Co se tyce nasi komunity…jsou mezi nami lide dobri, normalni i spatni. Ale kurva dam ruku do ohne za to, ze se pomer dobrych/spatnych nijak nelisi od toho, ktery je v ceske populaci.

 64. Daniel – věř,že kdyby takto jako Ty přemýšlela i Vaše elita,tak si Vás NIKDO ani nevšimne..
  Já osobně opravdu nemám rád rasismus,či „antisemitismus“ na základě osobních zkušností (cikány nemám rád – zbili mi bráchu).To je nízké a stupidní.Řídím se geneticky danými mentálními rozdíly,které určují kvalitu většiny toho či onoho etnika.To je pro mě,jakožto pro nacionalistu důležité,protože v tu chvíli nepřemýšlým podle svého zájmu,ale podle NAŠEHO zájmu,jakožto geneticky podobného a spojeného etnika – národa.
  Ale musim říct,že osobně jsem se ve svém životě setkal s mnoha židy,“našimi“,turisty,známými,neznámými,ruskými,americkými,izraelskými,zákazníky,šéfy,kolegy,prostě všemi.A v 90% měli jedno společné – aroganci,zlobu a nabubřelost.ŽÁDNÝ jiný národ tolik nesršel nesnášenlivostí ke svému okolí a přehlížením všech ostatních..
  Chápu,že se mezi „židy“ najdou lidé,kteří si charakterem strčí do kapsy kdekoho z nás,ale je jich tak zoufale málo,že nestačí na to,aby zrovna jejich vlastnosti sloužily k příměru – tak to je typický „žid“..Takže mě to nezajímá,protože logicky budu vždy dbát blaha svých bližních – košile je blíž než kabát (proto propagace multi-kulti – nebude koho upřednostňovat).Nemějte tendence nám řídit naše životy,vládnout nám a vychovávat nás,a nebude důvod si Vás všímat.Ovšem v tomhle případě je pro Vás Vaše existence na našem území zbytečná.
  Věř mi nebo ne,sám bych byl velice štasten,kdybych nemusel slovo „žid“ vyslovovat v negativním slova smyslu..“Antisemitismus“ je pouze reakce na chování a působení „židovského“ etnika na území hostitelských států.Neasimilovat znamená – nebýt vítán,to je přirozené a neměnné.A nebezpečné..

 65. Kostroun: Ok, tvuj nazor vychazi z tvych osobnich zkusenosti. Nemas rad Zidy, budiz…ja taky na zaklade spatnych osobnich zkusenosti nemam rad urcite skupiny obyvatelstva. Zidi casto byvaji hodnoceni jako zli, arogantni a vychytrali. Jo, neco na tom bude. Koneckoncu taky moc nemusim Izraelce…to uz ti Arabove jsou vic v pohode.

  Ale odmitam zdejsi tvrzeni, ze Zidi muzou za veskere zlo a ze svym spiknutim ovladaji cely svet a systematicky pracuji na destrukci vasi spolecnosti. To neni prilis opodstatnene. Teda trochu ano, ale ne dostatecne – resp. hrozne prehanite negativni vliv Zidu (je to neco jak s temi Chazary – urcitym zpusobem ovlivnili zidovskou komunitu, ale ty jejich vliv neuveritelnym zpusobem precenujes). Realita je prilis slozita na to, aby se dala takto jednoduse shrnout. Procesy ve spolecnosti jsou podmineny prilis velkym mnozstvim ruznych vlivu na to, aby bylo mozne ukazat na skupinu lidi, ktera vse ridi.

  Ad Cikani…no co s nimi? Bylo by fajn, kdyby se napr. obyvatele severnich Cech legalne ozbrojili strelnymi zbranemi a naucili se je pouzivat (v souladu se zakonem). Cikani z vas (z nas) nemaji respekt…to je chyba. A hlavne to prosim nesvadejte na Zidy.

 66. Daniel: Máš pocit, že jsme křesťanští konzervativci? Proč jako? Že sem tam někdo do karet Vašim judo-talmud-švindlům vidí? Že řekne, že již nejste vyvoleni? To přeci víš nejlíp sám!!! Vytluč si z hlavičky, že křesťané a křesťanští teologové vlastencům nedrží pěsti, to jsi vedle, jak ta jedle.
  Přesně, jak napsal kostroun, dejte nám pokoj, vemte si svoje elity do Tel Avivu, nevybíjejte palestice, jako zajíce, podepište, jakožto vlastníci jaderných zbraní pakty o neútočení a ratifikace a budem žít v harmonii. No já si sám koupím šábesdekl a uvítám Tě ve svém domě, jako nejlepšího přítele.
  Bohužel se stoho nic nestane, ale né díky NÁM…

 67. Jo a co se cikánů týče, tak se budu opět opakovat, ale asi to jinak nepůjde. V Evropě žije 12miliónů cikánů. Je to národ, který si zaslouží svoji zem. Proto bych jim někde, něco koupil, dle jejich výběru. Požádal MMF o půjčku do startu a sám bych jim měsíčně z platu přispíval nějakou částkou. Myslím, že při tomto řešení by se přidalo mnoho čechů a neměli by stím problem. Měli by konečně domovinu a žili by spokojeně až na věky.

 68. „Kostroun: Ok, tvuj nazor vychazi z tvych osobnich zkusenosti. Nemas rad Zidy, budiz…“ – ne,nepochopil si mě.Píšu,že nemám rád nějaké „nemám rád protože se mi stalo..“Beru věci obecně a globálně.Osobní zkušenosti jsou už jen pouze potvrzením obecných pravd..Myslel jsem tím,že nežiju podle dogmat,ke kterým mě někdo vychoval.Utvářel jsem si názor sám,postupně a osobní zkušenosti mě pouze utvrdily a dál mě již nepřekvapují.
  A co se světovlády týče – to je jednoduchá rovnice.Homogenní národ rozesetý po celém světě s obrovským vlivem a kapitálem,vzájemě propojený a organizovaný zkrátka řídí politiku k obrazu svému – každý by to tak dělal.Ovšem ten obraz se líbí pouze jim.A to je ten kámen úrazu.To je jakoby si tvrdil,že neexistuje mafie a že nemá kontrolu nad zločinem.Má.Ovládá ho.Je z něho živa.Stejně tak národ,který má své totožné „pobočky“ po celém světě má kontrolu nad politikou,ekonomikou a veřejným míněním,ovládá je a je z ní živ.A tato politika je domácím národům neprospěšná – důkaz – ve své zemi pro sebe dělají politiku zcela opačnou,logicky – sobě prospěšnou.Nic přemrštěného,řekl bych že spousta lidí naopak vliv a moc „židovských“ špiček podceňuje..

 69. Severan: nejste krestanstvi konzervativci, jisteze ne. Jen se ve vasich prispevcich obcas dovolavate hodnot, ktere oni uznavaji. A ja koncekoncu taky. Ale pointa je v tom, ze lide, kteri dane hodnoty skutecne dodrzuji (odhaduju, ze na rozdil od vetsiny z vas), nacky pohrdaji. Urcite neni pravda, ze krestane a teologove podporuji „vlastence“ (koho tim vlastne myslis?). Kdyby skupina zdejsich „vlastencu“ navstivila nejakeho farare a rekla by mu zhruba to, co je mozne docist se na tomto foru, tak ten by z nich byl nepochybne velmi zarmoucen.

  Cikani: ti se vzdali naroku na svou zem. Koneckoncu pravo na sebeurceni konzumuji v tech statech, ve kterych ziji. Nekde neco koupil…hm, kde…kdyby co kdyby si vybrali treba francouzskou rivieru? A za kolik? A kdyby to vlastnik nechtel prodat, vyvlastnil bys to? A co kdyby do te zeme odmitli jit? Odsunul bys je nasilim? Zanech fantasmagorii…

  Kdybych byl autokratem, tak bych jim zatim navrhnul zvyseni davek, ovsem za predpokladu, ze by meli max. 2 deti. V tuto chvili je zasadni pribrzdit jejich populacni explozi. Dale bych jim koupil karavany a vybudoval sit cikanskych taborist (jako ve napr. ve Francii nebo Spanelsku). Jednak by nedochazelo k tak velke koncentraci Cikanu, zili by dal od bilych a hlavne, zniceny karavan nestoji tolik jako zniceny barak.

 70. Kostroun: No nepochopil, ja myslim, ze jsem docela dobre interpretoval to, co jsi napsal, ale to ted nema smysl resit. Kazdopadne ta propojenost a organizovanost Zidu zdaleka neni takova jak se (asi) domnivas. Jisteze politicky a ekonomicky (a dalsi) vliv je mnohem vetsi nez by odpovidalo poctu Zidu. Jenmoze do hry vstupuji dalsi elity ci silne skupiny – anglosasove, rusove, katolicka lobby…apod. Tyto elity nedaji striktne delit dle narodnosti…napr. USA – to je oligarchie (ktery stat ne? Mozna tak KLDR)…a ano CAST tech oligarchu jsou Zide. Je tam silna zidovska lobby…ale (nekde jsem cetl, ze) je to DRUHA nejvlivnejsi lobby v USA. Prvni byli snad nejaci protestanti ci co…

  Primer s mafii – jiste ze existuje. Ale bylo by chybou tvrdit, ze organizovany zlocin je zalezitosti Italu – ti tvori jen cast mafianu. A navic zdaleka ne vsichni italove jsou mafiani.

  Pokud jde o ty levicove multi-kulti Zidy…to jsou ale lide, kteri kritizuji Izrael (nezjnamejsi je napr. Noam Chomsky). Ano, jsou zde Zide, kteri Izrael vehmentne podporuji – precti si nekdy internetovy platek Neviditelny Pes (totalni propaganda). Jenomze na Psu vychazeji i filipiky proti muslimum, pristehovalcum, levicakum, politicky nekorektni nazory na Cikany, apod.

 71. Daniel: Tak to bych Ti přál slyšet opravdové teologické špičky(u nás, které mimo jiné i teologii vyučujou a jsou pod kolárkem) názor na židy a židovládu. Nemotej tu pana faráře Sýkoru z Malé Bítešky, který ma roztroušenou sklerózu a s jeho osobou pojde(Bohužel) i celá farnost.
  Chceš mi říci, že nejde koupit celá území nebo ostrovy? Danieli, prosím nelži, hřešíš…:-))). Přeci cikáni mají pořád pocit, že je někdo utiskuje a že se jim nedopřáva „jejich“ života. Tak jim kupme zemi a dopřejme jim volnosti a nalezení sebe sama. Co je na tom špatného? Já teda v tom nic špatného nevidím.
  To, že někoho přehodíš z jedné kupy na druhou nic neřeší. Zapoměl jsi, že chceme(mimo jiné) i vzdělanou a inteligentní Evropu. Nějaký kočující trumpeta, který je vyvržen na okraj společnosti stejně pro společnost není přínosem. …Ty jeden rasisto!!!:-)))

 72. Severan: pokud jde o teologicke spicky, tak napred prednes nejaky dukaz. A za druhe – skutecne muzou mit spatny nazor na Zidy. Ale rozhodne nebudou mit kladny nazor na DS, NO, skinheady, Hitlera apod. A o to mi slo predevsim.

  Je mozne koupit uzemi, netvrdim ze ne. Nicmene bych rad znal tve odpovedi na nasledujici otazky: kde…co kdyby si vybrali treba francouzskou rivieru? A za kolik? A kdyby to vlastnik nechtel prodat, vyvlastnil bys to? A co kdyby do te zeme odmitli jit? Odsunul bys je nasilim?

  Kocujici trumpeta neni prinosem, ale napacha mene skody nez trumpeta usazeny na sidlisti.

 73. Danieli já nejsem nazi, ale to je jedno. Oficiální požehnání přijde až přijde čas. Zatím je všechnmo tak nějak underground. Dělnická strana mě nezajímá a rovněž ani nevím, kde bych v dnešní době hledal skinheady. Bohužel žádného klučinu v kanadách a bombrech NEZNÁM.
  Já jsem svobodný slezan a jsem křesťan. Jsem nacionalista a nesouhlasím s multikulti, komunismem, židozednáři atd.atd.atd. Nezajímá mě ani záležitosti, které byly před 60léty. Jen chudí na duchu pořád předhazujou Holocaust, protože na silnější argumentaci se nezmůžou. Ale opět nevím, co mám já a mé myšlenky společného s utrpením židů?
  S tím uzemím není problém a férově bych jim to nabídnul. Jsem otevřen dialogu a je lepší pro druhou stranu něco udělat, než se systematicky nechat označovat za rasistu. Vžyť sami vyhrožujou exodusem, tak co to překroucíš? Já bych jim chtěl pomoct!!!
  Tvůj návrh není řešení a v konečném důsledku je rasistický, protože TY se jich chceš zbavit. Nic to neřeší, jen se prohloubí sociální rozdíly.

 74. Daniel: celkem zajímavý nápad, nechat je kočovat, bohužel si asi zapomněl, že o svou kulturu přišli již za komančů (mám na mysli české a slovenské Cikány). Dříve prý dokázali úžasným způsobem vytvořit z kusu mědi hrnec, vyšívat jejich kroje,…dnes již toho moc neumí, někteří kopou kanály a jiní třeba dílují drogy (u nás na chatě to alespoň tak je)…

  Myslím, že s těmi Židy je to přeci jen složitější, ale mívám dojem z toho co čtu, že převážná část sionistických (zjednodušeně nacionalistických) Židů odešla do Izraele a ta multikulturně smýšlející část Židů smrdí v Evropě, a proto na ně míváme alergii…

 75. Panzerfaust: to je právě to já jsem ten odkaz někde ztratil tohle málo mám uloženo v compu 😦

 76. Daniel, je velmi tazko urcit skutocny vplyv Zidov na celosvetove dianie, aj z dovodu, ze napriklad Semjon Mogilevič je RUS, Alan Greenspan je AMERICAN, Daniel Lipsic je SLOVAK, Nicolas Sarkozy je FRANCUZ, Jan Fischer je CECH… ak vies co tym mam na mysli 🙂

 77. Severan: tvuj napad s cikanskym statem je samozrejme hovadina. Musel bys sehnat uzemi, ktere by jim vyhovovalo, bylo by na prodej a za prijatelnou cenu. To uz je samo o sobe prakticky nesplnitelna kombinace podminek. A taky je zde problem, ze urcite ne vsichni by se do takoveho statu chteli odstehovat – co bys s nimi udelal, odsunul bys je? Nehlede na to, ze CIkani sami svuj stat nechteji (jejich predstavitele se sami takoveho naroku zrekli) a nikdy chtit nebudou. Je to proste nesmysl, pokud nejsi schopen to pochopi rozumem, zkus to prijmout virou. A nemluv o chudych na duchu, svou inteligenci jsi tady zatim nikoho zrovna dvakrat neoslnil. BTW na to tvoje svbodny slezsko kazdej sere…vlastecne 🙂

  Lukas: Cikani dnes samozrejme neumi kocovat, ale neumi ani bydlet v bytech. Dnes uz nebudou vyrabet hrnce, budou na davkach…ale to budou v kazdem pripade. Hlavne by ale nežili v besprostrednim sousedstvim s bilejma a pachali by mene skod. A o to jde. A treba by si po nejake dobe na takovy zivot zvykl…navic bych je k tomu nenutil, ale jen jim to nabidnul. Ad multikulti Zide – opravdu si myslis, ze tyhle postoje maji proto, ze vas zakerne chteji znicit? Neprehanej. Navic, kolik z tech MK aktivistu je zidovskeho puvodu? Kocab, Stehlikova, Katerina Biomasa, Vaclav Havel…nikdo z nich neni ZId.

  Vasil: no vidis, sami schopni lide, Greenspan – legenda, Lipsic – velmi chytry clovek, Sarkozy – at uz je jakykoli, tak za tu Francii fakt kope, Fisher – clovek, ktery neco umi, opravdu necemu rozumi a hlavne je na urovni, na rozdil od Cechu typu Topolanek nebo Paroubek.

 78. Daniel: na tom vedlejším fóru píšeš spolu s Karlem, že dotace Izraele z USA je sprostředkována díky americkým Židům, tedy asi nikdo nebude popírat, že spolu drží. Ale když vzniknou bělošské nacionalistické strany, kterým jde o nějakou etnickou semknutost (například nacionalisti typu Davida Dukea, Le Pena, kterým nejde o násilí), tak první, kdo je proti jsou Židé…že nás chtějí zničit, to je přehnané, ale vesměs jsou jim bílý národy ukradený a nacionalistů se bojí, proto mají mnohdy velký podíl na zákazu různých skupin…

 79. Daniel: A zase do kolečka! Území jde koupit, koupit jdou i neobydlené a krásné ostrovy(ufff!!!)! Já, na rozdíl od Tvého návrhu nikoho neodsvouvám na okraj společnosti.Tvůj návrh je ještě více osouvá od běžných norem a návyků. Což je řešení, tak max pro židy, kteří odsouvají ze svých domovů palestínce, ale nabízejí jim pouze ulice nebo krásný mostní oblouk. Já cikánům nabízím dialogové řešení jejich problémů. Když nastane exodus, tak stejně někam odejdou. Chtěl bych vidět, kdo a kde probíral s cikány možost jejich vlastního státu? Danieli, tady nejsi na konferenci MMF, kde se lže až to piští!…:-)))
  Prosímtě a víru tady vůbec netahej. Když už tak:..v potu své tváře budeš na chléb svůj vezdejší si vydělávat…, o sociálkách a různých podporových přízpěvcích tam není ani muk…:-))) opět vedle…:-)))
  Co se týče mé inteligence, tak ji nech takovou, jaká je. Podepsat se dovedu…:-)))
  JÓ, a SVOBODNÉ SLEZSKO je naše!!!…..ještě uvidíme…:-)))

 80. Lukas: kdyby nejaky cechoamerican poslal miliony na podporu ceskeh statu, tak nikdo nic namitat nebude. Ale spousta lidi (a zdaleka nejen Zide) se opravnene ozve, kdyz nekdo zacne hlasat nazory, jejichz uplatneni by vedlo k ohrozeni nezcizitelnych prav urcitych skupin obyvatel.

  Severan: napsal jsi, ze bys jim nekde neco koupil dle jejich vyberu. Opravdu si myslis, ze by si (i kdyby nekdy chteli vlastni stat – jakoze nechteji a nikdy chtit nebudou – viz zavery sjezdu Romu v Londyne z roku 1971) vybrali nejaky neobydleny ostrov (ktery by nekdo byl ochoten prodat za prijatelnou cenu)? Takovy, na kterem by mohly zit miliony lidi? Ty jsi tak tupy, az to praska dverma…inu „vlastenec“…na ty dalsi plky radsi ani nebudu reagovat, protoze se tak trochu desim toho, co bys byl schopen sem jeste vyhnojit za debility.

 81. Daniel: To, jako, že se sjelo par karavanu(kradených) do Londýna a udělali prohlášení za všechny rómy. :-))))) No, Ty jsi myslivna!!! Nevěřím vlastním očím, jak jse tak kultivovaný a inteligentní žid může ponížit a vůbec se bavit s nějakým tupým vlastencem. Tak proč jsem vůbec lezeš??? Nemáte svoje stránky …šábesdekl.com :-)))), nebo něco takového???…vyvolení.info:-)))…obřezaní.net…:-))) Tam si můžeš pokecat ze seberovnými!!!

 82. Seveřan: Velmi inteligentní příspěvek! 😀

 83. Co je za problém Karlíku? V domácnosti je zase dusno? Tvoje Helča má menzes a dělá ofuky? Z toho si nic nedělej, pěkně se uveleb ve své komůrce a v klidu přemýšlej o zítřejším dnu, jak budeš v komunitním centru hrdě vést své ovečky(černé).:-))) To bude paráda, vyšívání, malování, tanec…:-))). Práce na PC již v plánu není, po dosud neobjasněné vloupačce….:-)))

 84. Severan: nebud zbytecny hystericky, uz tak sis tady uriznul ostudy vic nez dost. Nevim jestli jsem kultivovany, ale precetl jsem v zivote vic knih, nez kolikrat sis ho vyhonil (tzn. velmi, velmi mnoho). Tak radsi zavri ten svuj slezsky oral a snaz se necemu priucit at nejsi porad za vola. Pro tvou informaci: zavery mezinarodnch romskych kongresu (prvni v Londyne, dalsi v jinych mestech) jsou tim nejrelevantnejsim vyjadrenim politicke vule tohoto naroda. Na dalsim kongresu (1978) byla zalozena International Romani Union – organizace, ktera reprezentuje Cikany z celeho sveta, ta dnes porada tyhle kongresy. Tak priste nez neco napises, tak o tom aspon minutu premyslej.

 85. Seveřan: Kdybych nevěděl, jací jste velicí bojovníci proti drogám, myslel bych si, že jsi zhulený.

 86. „Na dalsim kongresu (1978) byla zalozena International Romani Union – organizace, ktera reprezentuje Cikany z celeho sveta, ta dnes porada tyhle kongresy.“ – a opět s „židovskými“ aktivisty a poradci v pozadí,stejně jako tomu bylo kdysi u „černošských“ organizací v USA..Takže tak maximálně vyjádření politické vůle „vašeho národa“,ale ne tohoto.. 🙂

  Karle – Tvůj příspěvek byl 88. pod tímto tématem – Ty lišáku! 😀

 87. Kostron: Ano, všiml jsem si:-)

 88. Ty Kostroune, divas se pod postel, kdyz jdes vecer spat? Nesryvaji se tam zaludni stepni tatarsti Chazari lacnici po tve predkozce?

 89. Daniel: ,,…Ale spousta lidi (a zdaleka nejen Zide) se opravnene ozve, kdyz nekdo zacne hlasat nazory, jejichz uplatneni by vedlo k ohrozeni nezcizitelnych prav urcitych skupin obyvatel.,,

  Neříkám, že jsi předvidatelný, ale tušil jsem, že něco takového napíšeš. Ale Židé protestují i proti těm, jako je David Duke, který mluví o nenásilné formě nacionalismu, o právu na sebeurčení, o právu bílých žít mezi bílími, mluví i o úspěších bílé rasy…co se týká segregace, tak si nemyslím, že by to byl zločin, naopak slouží k zachování ras a zabrání tomu, aby problémová etnika působila potíže bílým, segregace zabraňuje negativním rasovým postojům…

 90. Karel. Ty našed trumpeto!!! Tebe mám v podstatě rád :-))), vůbec mi nevadíš, pokud se do mě nebudeš nemístně obouvat. Pro dialog s Tvou osobou jsem kdykoliv připraven, není problém…
  Daniel: Tak se nám to zase nějak začíná pěkně rozjíždět. A máme tu opět dalšího cirkusáka. Před nedávnem jsi byl prostý starý muž, co jen sem tam zajde na ryby a pod dekou si u telky vyhoní. Teď zase kolem sebe prskáš nenávist a zlobu. Teď z Tebe vypadne sečtělost a vzdělanost, které se gojímové nepřiblíži ani z dálky. Posléze budeš specialista na bojové sporty a vojenskou taktiku. No a když se Ti všichni vysmějou, tak vytáhneš pohádku o tom, jak všichni chtějí zaútočit na Izrael a zničit ho. :-))). Tak prosím popojeďme ať to máme za sebou a zase tu přivandruješ pod jiným nickem. Jen mimochodem, zkus mi jedinou věc, co jsem kdy napsal vyvrátit. Né stylem, jsem vyvolen a mám pravdu, ale argumentací a né sprosťárnama. Nemáme přece, dle Tvého soudu větší inteligenci než 88, tak prosím …

 91. Lukas: nejsem expert na D. Duka, takze nevim co ve skutecnosti hlasa. To tzv. pravo bilych na zivot mezi bilymi je dost osemetna vec, ale to by bylo na delsi debatu.

  Severan: nepouzivam jiny nick, nevim proc bych to delal. A priznavam, ze na nejakou argumentaci jsem v tvem pripade rezignoval. Vuci racionalnim argumentum jsi totiz mimoradne rezistentni.

 92. Daniel: Nebudu pleskat, že Ti došla argumentace nebo, že nedokážeš kontrovat jisté názory. Jen bych Tě chtěl poprosit, aby jsi NÁS neházel do jednoho pytle. Na tomto webu se sešla různá pronárodní opozice, které spojují určité myšlenky. Já osobně jsem nikdy nepopíral utrpení žisů za 2ww. Rovněž jsem nežil před 60léty a nemohu tuto záležitost věrohodně popsat. Bohužel si z toho židé udělali reklamu v podobě Holocaustu a na ostatní národy se zcela zapomíná. Pořád akce támhle a tady bista, hledání sousedů atd. 2ww by měla býti zcela odsouzena a denně omílána, aby již nikdy k něčemu takovému nedošlo.
  Rovněž upřímně židům přeju, aby konečně našli svůj domov a znovunávrácení k Bohu. Aby jen trošičku svým talentem a vědomostma, které jim byly požehnány, přispěli k rozkvětu lidské civilizace, jako takové. Aby svou jedinečností byli druhým ku prospěchu.

 93. panove.Neni naroda.ktery ma vetsi problemy se sebou nezli Zide.Nikdo je nikdy nemel rad.Myslim na zemi a v nebi-tod otazka.Taky proc.Spasitele nechali ukrizovat-a nebyli schopni to udelat sami za sebe.Namocili do toho Rimany.Pred tim jen vyjebavali s narody.ktere byly schopny se uzivit sami za sebe-neboli stale neco hledali a parazitovali.Vtomto dusledku pochopili vyznam penez.Nikoli pratelstvi a sounazelitosti,ci cile lasky pro druha.Tim,ze je vyhaneli.pochopili vazbu na majetek.Alfa a omega.Moderne uvazujici Zid je horsi nes Fas.Nicmene se dockame doby.kdy Koser zavladne a co pak to nevim.

 94. cesi spachali po valce sebevrazdu: vyhnali nemce obou narodu, tka nam zavreli tatrovku kolejova vozidla zlicin…
  zide zabili krista jednoduse protoze zabijeli vsechny bohy. jiny narod tolik nenasloucha, nenech se poznat jako podfukar, maji vetsi kalibr, jako pritel pane ukaz se. (odpoved na onu babicku, dej si pozor na cikany a zidy) rikaji si mezi sebou nebud jako loempel…
  moderne uvazujici zid uz neni zid, -komunista a tak ci maly american-, ale napodobuje krestana (ehm jak ho podcenuje, ze nevidi na krok a neorientuje se v pismu a muze vsechno, jen v kostele ne a pritom to nema logicky zduvodnene). zid je prvi kdo podlehne svodum buzku: ma po praotcich svobodnejsi volbu a ma to tedy zduvodnene jako nemec. nevim jestli jsou nemci po zidech nebo zidi po nemcich, jediny rozdil je blondynka a nemecka vira v absolutni pravdu a poslusnost, jinak se oba citi byt znevyhodneni ostatnimi narody.
  >>reklamu v podobě Holocaustu a na ostatní
  jo a rikaji, ze se o tom ted mluvi malo a za komancu ze pry vubec, katolicke fary se pali jak carodejnice a po zidech se schovavaji i cervave lavice a kapesniky ze synagog. muzou si za to krestane, ze se nemaji radi jako zidi sami sebe?
  nemas rad zidy? a mel jsi rad vecernicky, rumburaka?

 95. Prosím vás poradte! Už po třetí mě chytla učitelka na záchodě jak si mrskám ,Chce to říct mím rodičum,co mám dělat? Mrskoš s Prahy.

 96. jooj vimluvse ty uchile ze pri curani sis ho viklepal zbitek chcanek cece co stoho delas vedu ty honibrku

 97. Mrkos-) nebo te vydela mama hahahha

 98. Svěřím se vám, že v tom mám zmatek, navštěvuji takové blogy jako eurabia.cz nebo euportal.cz, sdružují se tam konzervativci, většinou katolíci, kteří vyjadřují podporu Izraeli, U.S.A, nevím, jestli teologové podporují pravicové extremisty, ale mají v podstatě stejné názory jako na potraty, postmodernismus atd.

 99. Dobrý finále celkem zajímavý debaty.:(

 100. Čauky . Přiznám, se že z mého současného pohledu bych na tento věk ( neboli svět- žádný konec světa se nekoná ale přijde konec věku Ryb a přijde nový svět (věk) Vodnáře který bude zase trvat 2150 let ………..) bych nechtěl být židem. Když bez jakýchkoli nálad vezmeme do důsledku fakta odkudkoli o nich , tak ať chceme nebo nééé …. díky nim a jejich žvástům přišla hrůza , běs. utrpení do tohoto věku na této planetě. Ještě u konce není ještě mají šanci ! DEJME JIM ŠANCI!!!!! Nabídl jim to někdy někdo ?? Věřím že i oni mají svědomí a že toho mají také dost . Ať se nám to líbí nebo ne žijeme zde společně musime i s nimi společně do dalšího věku. Neměli bychom ta lízt s ostudou……….
  …..

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: